KVM-MV-2T

Відцентрова сила
22 кгс
Потужність
24 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
1.6 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM-MV-2T |
| Потужність | 24 Вт |
| Відцентрова сила | 22 кгс (0.216 кН) |
| Маса | 1.6 кг |
| Струм | 0.15 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 220В / 400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Фармацевтичне дозування та подача порошків
- 2Лабораторні вібросита та аналітичне обладнання
- 3Точне подавання в системах мікродозування
- 4Легке харчове обладнання (просіювання, сортування)
- 5Пакувальні лінії — вібраційне ущільнення продукту
- 6Медичне та хімічне обладнання малої потужності