KVM1600/3

Відцентрова сила
1,632 кгс
Потужність
1,500 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
34.8 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM1600/3 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Відцентрова сила | 1632 кгс (16.01 кН) |
| Маса | 34.8 кг |
| Струм | 2.4 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси