KVM200/3

Відцентрова сила
214 кгс
Потужність
180 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
5.2 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM200/3 |
| Потужність | 180 Вт |
| Відцентрова сила | 214 кгс (2.099 кН) |
| Маса | 5.2 кг |
| Струм | 0.35 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси