KVM2300/3

Відцентрова сила
2,285 кгс
Потужність
2,200 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
37.3 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM2300/3 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Відцентрова сила | 2285 кгс (23.338 кН) |
| Маса | 37.3 кг |
| Струм | 3.5 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси