KVM2850/3

Відцентрова сила
2,930 кгс
Потужність
2,650 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
90 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM2850/3 |
| Потужність | 2650 Вт |
| Відцентрова сила | 2930 кгс (28.743 кН) |
| Маса | 90 кг |
| Струм | 4.37 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси