KVM3300/3

Відцентрова сила
3,512 кгс
Потужність
3,200 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
93 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM3300/3 |
| Потужність | 3200 Вт |
| Відцентрова сила | 3512 кгс (34.453 кН) |
| Маса | 93 кг |
| Струм | 4.6 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси