KVM800/3

Відцентрова сила
773 кгс
Потужність
570 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
22 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM800/3 |
| Потужність | 570 Вт |
| Відцентрова сила | 773 кгс (7.583 кН) |
| Маса | 22 кг |
| Струм | 1.1 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси