KVM9000/3

Відцентрова сила
9,020 кгс
Потужність
10,000 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
278 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM9000/3 |
| Потужність | 10000 Вт |
| Відцентрова сила | 9020 кгс (88.486 кН) |
| Маса | 278 кг |
| Струм | 17 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси