KVM-FU 1100/15-EC

Відцентрова сила
782 кгс
Потужність
1,000 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
46 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM-FU 1100/15-EC |
| Потужність | 1000 Вт |
| Відцентрова сила | 782 кгс (7.671 кН) |
| Маса | 46 кг |
| Струм | 1.6 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Круглі вібраційні грохоти та сита
- 2Сушильні, мийні та полірувальні сита
- 3Зневоднювальні грохоти у збагаченні корисних копалин
- 4Глазурувальні машини — вібрація для рівномірного покриття
- 5Промислове просіювання піску, гравію, мінералів
- 6Важкі вібраційні грохоти для гірничої промисловості