KVM10000/10

Відцентрова сила
10,210 кгс
Потужність
8,500 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
428 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM10000/10 |
| Потужність | 8500 Вт |
| Відцентрова сила | 10210 кгс (100.16 кН) |
| Маса | 428 кг |
| Струм | 15 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси