KVM1100/3

Відцентрова сила
1,082 кгс
Потужність
720 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
23 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM1100/3 |
| Потужність | 720 Вт |
| Відцентрова сила | 1082 кгс (10.614 кН) |
| Маса | 23 кг |
| Струм | 1.5 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси