KVM2000/3
KVM2000/3
Відцентрова сила
1,960 кгс
Потужність
2,000 Вт
Оберти
Маса
36.3 кг
Технічні характеристики
МодельKVM2000/3
Потужність2000 Вт
Маса36.3 кг
Струм3.3 A
Напруга3×400В
ATEXТак (II 2D)
Ступінь захистуIP66
Застосування
  • 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
  • 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
  • 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
  • 4Вібраційні конвеєри для транспортування