KVM270/10

Відцентрова сила
228 кгс
Потужність
260 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
20.5 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM270/10 |
| Потужність | 260 Вт |
| Відцентрова сила | 228 кгс (2.237 кН) |
| Маса | 20.5 кг |
| Струм | 0.55 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси