KVM3100/15

Відцентрова сила
2,756 кгс
Потужність
1,700 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
107 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM3100/15 |
| Потужність | 1700 Вт |
| Відцентрова сила | 2756 кгс (27.056 кН) |
| Маса | 107 кг |
| Струм | 3.3 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси