KVM4000/3
KVM4000/3
Відцентрова сила
4,081 кгс
Потужність
4,350 Вт
Оберти
Маса
94 кг
Технічні характеристики
МодельKVM4000/3
Потужність4350 Вт
Маса94 кг
Струм6.8 A
Напруга3×400В
ATEXНі
Ступінь захистуIP66
Застосування
  • 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
  • 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
  • 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
  • 4Вібраційні конвеєри для транспортування