KVM4000/3

Відцентрова сила
4,081 кгс
Потужність
4,350 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
94 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM4000/3 |
| Потужність | 4350 Вт |
| Відцентрова сила | 4081 кгс (40.035 кН) |
| Маса | 94 кг |
| Струм | 6.8 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси