KVM4300/15

Відцентрова сила
4,403 кгс
Потужність
2,900 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
148 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM4300/15 |
| Потужність | 2900 Вт |
| Відцентрова сила | 4403 кгс (43.193 кН) |
| Маса | 148 кг |
| Струм | 5.1 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси