KVM5000/3

Відцентрова сила
5,029 кгс
Потужність
5,000 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
96 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM5000/3 |
| Потужність | 5000 Вт |
| Відцентрова сила | 5029 кгс (49.334 кН) |
| Маса | 96 кг |
| Струм | 8.2 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси