KVM5000/3
KVM5000/3
Відцентрова сила
5,029 кгс
Потужність
5,000 Вт
Оберти
Маса
96 кг
Технічні характеристики
МодельKVM5000/3
Потужність5000 Вт
Маса96 кг
Струм8.2 A
Напруга3×400В
ATEXНі
Ступінь захистуIP66
Застосування
  • 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
  • 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
  • 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
  • 4Вібраційні конвеєри для транспортування