KVM520/15

Відцентрова сила
415 кгс
Потужність
310 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
18.6 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM520/15 |
| Потужність | 310 Вт |
| Відцентрова сила | 415 кгс (4.071 кН) |
| Маса | 18.6 кг |
| Струм | 0.66 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси