KVM530/10

Відцентрова сила
582 кгс
Потужність
450 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
35.7 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM530/10 |
| Потужність | 450 Вт |
| Відцентрова сила | 582 кгс (5.199 кН) |
| Маса | 35.7 кг |
| Струм | 0.95 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси