KVM6000/15

Відцентрова сила
6,224 кгс
Потужність
4,350 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
184 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM6000/15 |
| Потужність | 4350 Вт |
| Відцентрова сила | 6224 кгс (61.057 кН) |
| Маса | 184 кг |
| Струм | 7.6 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси