KVM6500/10

Відцентрова сила
6,051 кгс
Потужність
4,500 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
333 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM6500/10 |
| Потужність | 4500 Вт |
| Відцентрова сила | 6051 кгс (59.36 кН) |
| Маса | 333 кг |
| Струм | 8.8 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси