KVM7000/10

Відцентрова сила
6,952 кгс
Потужність
5,500 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
340 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM7000/10 |
| Потужність | 5500 Вт |
| Відцентрова сила | 6952 кгс (68.199 кН) |
| Маса | 340 кг |
| Струм | 9.5 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси