KVM7900/15

Відцентрова сила
8,195 кгс
Потужність
7,000 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
299 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM7900/15 |
| Потужність | 7000 Вт |
| Відцентрова сила | 8195 кгс (80.393 кН) |
| Маса | 299 кг |
| Струм | 11.5 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси