KVM-DC 130-24

Відцентрова сила
125 кгс
Потужність
180 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
4.7 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM-DC 130-24 |
| Потужність | 180 Вт |
| Відцентрова сила | 125 кгс (1.226 кН) |
| Маса | 4.7 кг |
| Струм | 2.8 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 24В DC |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Мобільні бетонозмішувачі та бетононасоси
- 2Силоси та бункери на транспортних засобах
- 3Розкидачі солі та гравію на дорожній техніці
- 4Фільтри промислових підмітальних машин
- 5Розкидачі добрив на сільськогосподарській техніці
- 6Автономне обладнання без доступу до електромережі