KVM-DC 200-12

Відцентрова сила
187 кгс
Потужність
180 Вт
Оберти
3000 об/хв
Маса
5 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM-DC 200-12 |
| Потужність | 180 Вт |
| Відцентрова сила | 187 кгс (1.834 кН) |
| Маса | 5 кг |
| Струм | 7.35 A |
| Оберти | 3000 об/хв |
| Напруга | 12В DC |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Мобільні бетонозмішувачі та бетононасоси
- 2Силоси та бункери на транспортних засобах
- 3Розкидачі солі та гравію на дорожній техніці
- 4Фільтри промислових підмітальних машин
- 5Розкидачі добрив на сільськогосподарській техніці
- 6Автономне обладнання без доступу до електромережі