KVM1800/15

Відцентрова сила
1,477 кгс
Потужність
950 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
45 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM1800/15 |
| Потужність | 950 Вт |
| Відцентрова сила | 1477 кгс (14.489 кН) |
| Маса | 45 кг |
| Струм | 1.5 A |
| Оберти | 1500 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Так (II 2D) |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси