KVM1800/15
KVM1800/15
Відцентрова сила
1,477 кгс
Потужність
950 Вт
Оберти
1500 об/хв
Маса
45 кг
Технічні характеристики
МодельKVM1800/15
Потужність950 Вт
Маса45 кг
Струм1.5 A
Напруга3×400В
ATEXТак (II 2D)
Ступінь захистуIP66
Застосування
  • 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
  • 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
  • 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
  • 4Вібраційні конвеєри для транспортування