KVM4500/10

Відцентрова сила
4,169 кгс
Потужність
2,600 Вт
Оберти
1000 об/хв
Маса
210 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM4500/10 |
| Потужність | 2600 Вт |
| Відцентрова сила | 4169 кгс (40.898 кН) |
| Маса | 210 кг |
| Струм | 5 A |
| Оберти | 1000 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування
- 5Сортувальне та розсіювальне обладнання
- 6Металургійні та гірничодобувні процеси