KVM13500/10
Відцентрова сила
13,788 кгс
Потужність
10,000 Вт
Оберти
Маса
480 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM13500/10 |
| Потужність | 10000 Вт |
| Маса | 480 кг |
| Струм | 17.2 A |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування