KVM9300/7.5
Відцентрова сила
7,560 кгс
Потужність
7,500 Вт
Оберти
750 об/хв
Маса
430 кг
Технічні характеристики
| Модель | KVM9300/7.5 |
| Потужність | 7500 Вт |
| Маса | 430 кг |
| Струм | 14.7 A |
| Оберти | 750 об/хв |
| Напруга | 3×400В |
| ATEX | Ні |
| Ступінь захисту | IP66 |
Застосування
- 1Вібраційні грохоти та класифікаційні сита
- 2Живильники сипких матеріалів (пісок, щебінь, руда)
- 3Бункери та силоси — побудження потоку матеріалу
- 4Вібраційні конвеєри для транспортування